Zelkon Rzeszów
Potrzebujesz wyceny? Złóż zapytanie ofertowe »
Menu

Oferta

Robotyzacja stanowisk produkcyjnych

Robotyzacja staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem rozwoju firm. Wykorzystanie robotów daje bowiem możliwość wykonywania kilku czynności jednocześnie przez jedno urządzenie lub znacząco pozwala przyspieszyć pracę w zależności od aktualnych potrzeb produkcji.

Odpowiadając na zapotrzebowanie w tej dziedzinie każdy z Państwa otrzyma kompleksowe wykonanie usługi od projektu, realizacje, aż po montaż stanowiska. Nasz doświadczony zespół konstruktorów i inżynierów zapewnia indywidualne podejście i wsłuchanie się w potrzeby klienta. Taka właśnie współpraca sprawia, że finalny efekt projektu kończy się sukcesem.

Dowiedz się więcej »
obraz Robotyzacja stanowisk produkcyjnych
obraz Systemy sterowania INDUSTRY 4.0

Systemy sterowania INDUSTRY 4.0

INDUSTRY 4.0 to zrewolucjonizowanie przemysłu poprzez integrację ludzi i maszyn z Internetem. Umożliwia to dostęp do przydatnych informacji w dowolnym miejscu i czasie.

Działanie w sieci oraz wiążąca się z tym wymiana danych między maszynami i pracownikami pozwala na bardziej elastyczne reagowanie na potrzeby klientów. W połączeniu z naszymi rozwiązaniami z zakresu automatyki oraz programowania, otrzymują Państwo autonomiczne narzędzia, które optymalnie wykorzystują zasoby, co z kolei umożliwia zdobycie decydującej przewagi wśród konkurencji.

Dowiedz się więcej »

Usługi programistyczne

Nasza firma oferuje konkretne rozwiązania według potrzeb klienta. Automatyka i programowanie to dwie dziedziny, które pomagają usprawniać procesy przemysłowe. Dzięki nim możemy poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo produkcji.

Wiedza oraz zdobyte doświadczenie pomagają w stworzeniu odpowiedniego oprogramowania i wdrożenia systemów sterowania. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie automatyzacji, sterowania maszyn i robotyki.

Dowiedz się więcej »
obraz Usługi programistyczne
obraz Wsparcie techniczne i serwis

Wsparcie techniczne i serwis

Będziemy niezawodnym partnerem na każdym etapie Twojego projektu poprzez serwis i wsparcie techniczne.

Wykonujemy prace związane z ciągłym utrzymaniem poziomu bezpieczeństwa na stanowiskach pracy i doskonale rozumiemy jak ważne jest zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

Dowiedz się więcej »